Livonia
Dzirkstošie bezalkoholiskie dzērieni 0.75l šampanieša pudelē.

MEŽEZERS

“MEŽEZERS” – tradicionāls dzirkstošs dzēriens uz Latvijā audzētu cidoniju dabīgās sulas bāzes. Tam ir saldskāba garša, un tas satur daudz vitamīna C. Mežezeram ir klasisks šampanieša noformējums, tas ir piemērots lietošanai svinībās cilvēkiem, kuri alkoholu nelieto un atzīst veselīgu dzīvesveidu. Dzēriens rada svētku noskaņojumu un glāzē izskatās kā īsts šampanietis. Būtībā to pat varētu nodēvēt par bezalkoholisko šampanieti.

ZELTA MEŽEZERS

“ZELTA MEŽEZERS” – uzlabota “MEŽEZERA” versija, tajā ir palielināts cidoniju sulas saturs. Šis dzēriens lieliski izskatās uz svētku galda un rada patiesi svinīgu noskaņu.

JOHO AVENE

“JOHO AVENE“– dzirkstošs cidoniju dzēriens ar aveņu garšu un aromātu.

JOHO VĪNOGA

“JOHO VĪNOGA” – dzirkstošs cidoniju dzēriens ar vīnogu garšu un aromātu.

BEBI ZEMENE, BEBI CIDONIJA

“BEBI ZEMENE“, „BEBI CIDONIJA” – šie dzērieni ir tendēti uz mūsu pavisam mazajām atvasēm.

       Visi četri dzērieni ir īpaši piemēroti bērnu svētkiem. Tā ir lieliska dāvana bērniem kopā ar torti un kūkām. Šie dzērieni rada svētku noskaņojumu un arī labi izskatās uz bērnu svētku galda.

DŽUNGĻI

“ DŽUNGĻI ar tropisko augļu garšu”, “ DŽUNGĻI ar meža zemeņu garšu”- dzērieni, kas ražoti uz dabīgās cidoniju sulas bāzes ar dažādiem aromātiem. Pudeles ir apvilktas ar krāsainu plēvi, kas tiek panākts ar modernas tehnoloģijas palīdzību.

Tradicionāls dzirkstošs dzēriens Jaunā gada un Ziemassvētku noformējumā

Tradicionāls dzirkstošs dzēriens Jaunā gada un Ziemassvētku noformējumā